Trendy ślubne na rok 2017

W tym sezonie pozostajemy w romantycznym klimacie: panny młode przypominające zdobne rusałki i niezaprzeczalnie eleganccy panowie, a wszystko to na tle natury z dodatkami w stylu glamour...

Suknie ślubne 2017

Rok 2017 to zwiewne suknie ślubne, koronkowe aplikacje, prześwity, siateczki, dekolty nadające sylwetce smukłości, a także powrót do długich, rozkloszowanych rękawów zakończonych koronkowymi detalami oraz krótkich rękawów delikatnie opadających na ramiona. Miejsce tradycyjnej bieli zajmą odcienie nude, brzoskwini oraz szarości, które idealnie pasują zarówno do stylów boho czy greenery, jak i glamour.

trendy 2017

Bukiety

Idealnym uzupełnieniem kreacji będzie luźny bukiet z dodatkami w postaci rozmarynu czy liści oliwnika. Polne kwiaty pozostaną trendy, jednak odchodzić będzie się od sukulentów, miejsce których zajmą piwonie i angielskie róże. Panny młode mogą ponownie zainteresować się bukietami kaskadowymi ozdobionymi wstążkami czy rzemykami.

Dekoracje stołu i sali

Na stołach centralne punkty zajmować będą dekoracje w postaci niskich kompozycji w szklanych naczyniach. Będzie się odchodzić od elementów rustykalnych na rzecz dodatków w stylu glamour. Popularność będą zyskiwać również ozdoby wiszące – girlandy zawieszone na industrialnym oświetleniu mogą okazać się hitem tego sezonu. Tym bardziej że uwagę coraz większej rzeszy osób zaczyna przyciągać oświetlenie udekorowane w dodatki jednoznacznie kojarzące się z naturą (im więcej „zielonych” dekoracji w połączeniu z nowoczesnością i geometrią, tym lepiej).

Odchodząc od klasyki…

W tym roku najważniejszy jest styl oraz dopasowanie poszczególnych elementów – warto jednak odejść od klasyki (porzucając myśli o pokrowcach na krzesła i białych obrusach) i postawić na greenery w połączeniu z glamour (mimo że w pierwszej chwili może wydać się to niemożliwe, to jednak ostateczny efekt jest zwykle powalający).

Zainspirowani?

Sezon ślubny 2017 będzie połączeniem elegancji i naturalności. Jeśli w tym roku planujecie swoje wesele, pamiętajcie, że to Wy macie czuć się w tym dniu wyjątkowo. Jeśli któryś z tegorocznych trendów nie przypadł Wam więc do gustu, nie musicie go wykorzystywać. Trendy ślubne 2017 mają być dla Was jedynie inspiracją, dzięki której będzie Wam łatwiej stworzyć wyjątkową scenerię podczas Waszego przyjęcia.


Newsletter