Najmodniejsze suknie ślubne w 2018

W tym jednym, szczególnym i wyjątkowym dniu każda kobieta musi być najpiękniejsza. Suknie ślubne w nadchodzącym sezonie zaskoczą nas wszystkich! Co czeka Panny Młode w 2018 roku?

suknia ślubna 2018

Nie tylko biel

Prawdziwą rewolucją będą innowacyjne kolory sukien ślubnych. Klasyczna biel ustąpi miejsca całej gamie pastelowych odcieni: delikatnemu błękitowi, subtelnemu różowi, odświeżającej cytrynie czy mocnemu ecru. Na odważne kobiety czekają również niebanalne akcenty na sukni w kolorze … czarnym.

3D, ale nie w kinie

Kolejną innowacją, która zostanie wprowadzona w tym sezonie będą florystyczne motywy w trójwymiarowym efekcie. Wyraziste kwiaty, delikatne płatki róż oraz drobne listki ozdobią suknię na całej jej długości.

Nowoczesność i tradycja – suknia ślubna Twoich marzeń

Z jednej strony Panny Młode będą stawiały na minimalizm – proste, dopasowane formy bez wyróżniających się dodatków i zdobień. Jednak w najnowsze trendy modowe wpiszą się również odważne i oszałamiające suknie z prześwitującym dekoltem, asymetrycznymi spódnicami, koralikowymi aplikacjami, a nawet kokardami w rozmiarze XL. Prawdziwą innowacją będą eleganckie, długie peleryny na plecy – największy hit wybiegowy!

Co jeszcze będzie królować w najmodniejszych sukniach ślubnych? Zobaczymy:

  • głębokie dekolty, sięgające nawet do pępka;
  • symetryczne wycięcia na plecach;
  • ultralekkie, kobiece falbany;
  • krój typowy dla sukni w typie princeski o szerokim dole z zakładkami;
  • odważne rozcięcia, odsłaniające nogę.

Klasyczna biżuteria i oryginalne bukiety
Przyszłe Panny Młode powinny postawić na klasyczne perły, które dopełnią całość kreacji ślubnej. Tak jak w poprzednim sezonie królować będą urocze, kwieciste wianki oraz bukiety z polnych, ale także egzotycznych, kolorowych kwiatów.

Nowe trendy wprowadzają innowacyjne rozwiązania, ale jednocześnie są utrzymane w ponadczasowym stylu. Mają za zadanie sprawić, by kobieta poczuła się naprawdę wyjątkowo, głównie poprzez podkreślenie jej kobiecości i delikatności.


Newsletter