Jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne?

Zastanawiacie się, jak umilić gościom czas podczas przyjęcia weselnego? Możliwości jest wiele, a wśród nich największą popularnością cieszą się:

  • pokazy barmańskie ,

  • pokazy tancerzy ognia,

  • puszczanie lampionów,

  • czekoladowa fontanna ze świeżymi owocami

Pokazy barmańskie

Coraz więcej par decyduje się na wynajęcie profesjonalnych barmanów, których pokazy i spersonalizowane drinki są dla gości weselnych wielką atrakcją. Koszt wynajęcia dwóch barmanów wraz z profesjonalnym sprzętem i barem to około 3 000 złotych. Do tego trzeba doliczyć jeszcze alkohole i soki, które będą serwowane gościom.

Tancerze ognia

Tancerze ognia są dość nowym odkryciem na przyjęciach weselnych – ich pokazy są niezwykle widowiskowe. Kiedy zapada zmrok, wszyscy goście zbierają się na placu przed salą weselną i mają niepowtarzalną szansę obejrzeć popisy tancerzy „bawiących się” się żywym ogniem. Taki pokaz trwa około 30 minut i odbywa się raz lub dwa razy podczas całego przyjęcia.

Lampiony

Zwyczaj puszczania lampionów szczęścia jest jedną z najczęściej spotykanych atrakcji podczas przyjęć weselnych. Każdy z gości otrzymuje papierowy lampion, na którym ma napisać życzenia dla Młodej Pary. Następnie wszyscy zbierają się na placu przed salą weselną, gdzie zapalają lampiony i puszczają je do nieba... Widok dużej ilości świetlistych lampionów unoszących się na tle ciemnego nieba jest rzeczą niezapomnianą i pięknie wygląda na fotografiach ślubnych.

Czekoladowe Fondue

Czekoladowe Fondue może skutecznie urozmaicić desery serwowane na sali weselnej. To bowiem widowiskowa fontanna z płynnej czekolady, w której goście mogą zanurzać kawałki owoców. To ciekawa atrakcja dla gości, z których każdy z pewnością będzie chciał spróbować choć jednego kąska.

Inne atrakcje

Przyjęcie weselne możecie uatrakcyjnić na wiele sposobów. Jedynym ograniczeniem jest tu Wasza wyobraźnia i niestety budżet, który może przez to zostać dość mocno nadszarpnięty... 

 

 

 


Newsletter