Fotobudka na weselu, czyli o tym jak uatrakcyjnić swoje przyjęcie

Decydując się na organizację przyjęcia weselnego, warto pomyśleć o sposobach urozmaicenia swojej imprezy. Co to oznacza? Otóż mowa o różnego rodzaju atrakcjach, których celem jest zwiększenie zaangażowania gości, a jednocześnie ich integracja i stworzenie niezapomnianej atmosfery podczas zabawy.

Popularna atrakcja

Fotobudka to w ostatnim czasie jedna z najpopularniejszych atrakcji pojawiających się na przyjęciach weselnych. Jest to bardzo przyjemny sposób na spędzenie czasu, który jednocześnie stwarza możliwość zrobienia niepowtarzalnych pamiątek dla gości. Wszyscy uczestnicy przyjęcia mogą bowiem dowolnie dobrać przebranie, a następnie zapozować do szybkiej sesji zdjęciowej.

fotobudka

Jak działa fotobudka?

To urządzenie, które pozwala w jednej chwili zrobić serię 4 oryginalnych zdjęć, a w drugiej je wydrukować. Fotobudka to niewielki automat wraz z zestawem gadżetów, których można użyć podczas kilkusekundowej sesji zdjęciowej. Wspomniane gadżety to różnego rodzaju peruki, maski, wąsy, okulary itp., czyli przebrania, których przymierzanie może wywołać pozytywny nastrój u gości.
Stwarza to bowiem możliwość do powygłupiania się ze znajomymi i zbudowania wspomnień, których nie zapomni się przez lata.

Co ważne, fotobudka nie ma żadnych limitów związanych z drukowaniem zdjęć, a wszystkie fotografie zapisywane są również w pamięci urządzenia, skąd można je zgrać na pendrive’a i przekazywać młodej parze. Większość właścicieli fotobudek deklaruje, że istnieje również możliwość stworzenia internetowej fotogalerii, gdzie będzie można obejrzeć wszystkie wykonane podczas przyjęcia zdjęcia. Oczywiście wiele firm posiada w swojej ofercie również dodatkowe możliwości takie jak chociażby wyświetlanie zdjęć na zewnętrznej części urządzenia, dzięki czemu zaraz po ich wykonaniu są widoczne dla wszystkich zainteresowanych. Warto więc porównać propozycje wielu firm oferujących tę usługę.

Czy warto?

Fotobudka to z pewnością oryginalny sposób na uatrakcyjnienie przyjęcia weselnego. Stwarza bowiem możliwość integracji gości, a jednocześnie jest wspaniałą rozrywką w czasie, której można znów poczuć się jak dziecko i puścić wodze fantazji, a następnie zachować ten moment na długo.


Newsletter